31.01.2016.

Волимо и негујемо географију

Географија није пуко описивање наше планете, већ нам помаже да уочимо узрочно последичне везе природних и друштвених законитости, као и да развијамо логичко размишљање и закључивање.

У оквиру редовне наставе, као и на часовима додатне наставе и географске секције циљ нам је успешна реализацијаградива, као и подстицање интересовања ученика да прошире своја знања додатним информацијама и открију доста занимљивости.

Традиционална организација наставе некада није довољно подстицајна за ученике, али увођењем нових метода и техника, а пре свега презентације омогућава да поједине географске пределе доживимо на нов, свеобухватнији начин.

Сјајне презентације настале су као резултат ученичке иницијативе да на један едукативан и крајње интересантан начин стижемо и до најудаљенијих делова наше планете.

Видео клипове можете погледати на страници ВИДЕО ГАЛЕРИЈИ

Наставница Географије Гордана Милодановић