11.05.2017.

Пролећни карневал

И ове године, на радост наших најмлађих је организована манифестација под називом „Пролећни карневал“.

Ученици I-1, I-2, I-3, I-4 и I-5 са својим учитељима, као и ученици другог, трећег и четвртог разреда који похађају продужени боравак приредили су нам невероватан сплет плесних кореографија које никога од присутних нису оставиле равнодушним.

У веселом расположењу угостили смо и наше драге предшколце из вртића „Лавић“, „Жубор“ и „Колибри“, који су наше дружење употпунили својом игром и плесом.

Организатори ове манифестације биле су учитељице из продуженог боравка

Ана-Марија Милоти, Милица Шелмић, Јована Марковић, Ана Цветковић, Јована Тасић, Оливера Ђурђевић и Николина Марковић.

Слике можете погледати у ГАЛЕРИЈИ ФОТОГРАФИЈА