09.10.2017.

Испити из енглеског језика у органиѕацији LCCI(London Chambre of Commerse and Industry)

Испити из енглеског језика за добијање међународно признатих диплома нивоа А1, А2 и Б1 (по потреби ивиших нивоа)за ученике и остале заинтересоване грађане одржаће се у ОШ „Ћирило и Методије“у периоду између 5. и 20. децембра 2017. год.

Испит обухвата проверу свих језичких вештина. Састоји се из теста (слично као на Хипо такмичењу) и усменог дела. Цена испита зависи од нивоа који се пријављује.

Ученици који су на Нippo такмичењу ове године освојили најмање 50% поена имају право на попуст. . Цене са попустом крећу се од 6.500 до 7.500 динара. Ученици који су на Нippo такмичењу остварили најмање 75% поена могу пријавити испит вишег нивоа.

Пријаве: до 1. новембра 2017. год.

Све информације и пријаве - код наставника енглеског Весне Станковић и Милоша Антића и координатора Мирјане Јовановић.

Поделите ову страну: