04.11.2017.

Писмо

Ученици 2-1 су и ове школске године наставили да се труде да све научено примене у свакодневном животу. Како боље научити шта је адреса, како правилно адресирати писмо, разгледницу… или како се пише писмо, него сести и написати?! Управо то смо урадили данас. Написали смо писма и разгледнице, адресирали их и прошетали до оближње поште. Ових дана ће наша писма и разгледнице Београда обрадовати наше пријатеље, рођаке, другаре… у Панчеву, Сопоту, Крагујевцу, Лесковцу, Новом Београду… али и у Француској, Саудијској Арабији…Да научено не заборавимо, помоћи ће нам празници који се ближе. Подсетићемо се наученог када будемо слали божићне и новогодишње честитке. Тада ћемо обрадовати можда баш вас.

Учитељица Марија Вученовић

Слике можете погледати у нашој ГАЛЕРИЈИ ФОТОГРАФИЈА.

Поделите ову страну: