3.10.2018.

Европски дан језика у нашој школи

У среду, 3.октобра, у Белом холу школе је представљен угледни час географије, информатике, музичке културе, српског и страних језика, под називом Европски дан језика. Ученици од петог до осмог разреда су презентовали државе Европе на страним језицима:енглеском, француском, немачком, руском, шпанском и грчком. У холу су били панои ученика седмих разреда који су прошле године изучавали све државе Европе, као и презентација која је ишла на Видео биму и представљала такође њихов прошлогодишњи труд и рад. Испред паноа смо поставили штандове држава на којима су стајала обележја тих држава. Ученици су показали осим знања страних језика, познавања држава и таленат за музику. Овом часу су присуствовали и ученици млађих разреда који су показали своје знање енглеског језика и присуством улепшали овај угледни час.

Организатор и аутор часа је наставник географије Данијела Ћирковић, која је уз помоћ колега успела да реалзује овај догађај.

Слике погледајте у ГАЛЕРИЈИ

Видео можете погледати ОВДЕ