5.12.2018.

Пројекат „Учим да учим"

Наставник географије Данијела Ћирковић је нашу школу укључила у пројекат "Учим да учим", на еТwиннинг порталу, који представља портал наставника из целе Европе. У пројекат су укључени ученици 8.разреда: Јован Тодић, Теодора Топић, Сташа Савић и Огњена Гагић. У договору са наставником су средином новембра представили презентацију ученицима школе и кино сали, под називом "Стилови и технике учења".

После су подељене анкете са питањима о стиловима учења наших ученика. Анкете су подељене и родитељима ученика, такође о техникам учења када су они били ђаци. У току је обрада анкета и анализа добијених резултата.

Презентацију можете погледати ОВДЕ