12.12.2018.

Посета Фестивалу науке

И ове године, Ћирилци су били део спектакуларног Фестивала науке. Ученици петог, шестог и седмог разреда, у пратњи наставнице математике Љубице Петровић и наставника биологије и хемије Жељка Јанковића, су посматрали и учествовали у различитим експериментима , сазнали занимљивости из природних и друштвених наука које ретко где могу чути, освајали поклоне по приказаном знању из одређене области. Сви заједно смо гледали представу у којој су Француске и Српске циркуске акробате демонстрирали законе физике, уз стручно објашњење дипломираног физичара. Ученици су задовољни изашли са сајма и једва чекамо нове изазове и зања које нам сваке године пружа ова манифестација!

Видео погледајте ОВДE