22.1.2019.

Пројекат „Вулкани и земљотреси"

У уторак 22. јануара је у Холу школе представљен пројекат под називом "Вулкани и земљотреси". Пројекат је планиран планом и програмом за пети разред, а тему су изабрали ученици заједно са наставницом географије Данијелом Ћирковић. Реализација пројекта је трајала три месеца. У уторак су ученици 5-2 представили продукте свог рада на овом пројекту. Овом пројекту су у завршној фази учествовали и ученице 8-3 разреда са темом из биологије о појави живог света у срединама где је било вулканске активности и ученице 8-1 разреда са темом из хемије о емисији гасова при вулканским ерупцијама. На крају су ученице осмог разреда уз помоћ наставнице хемије Драгане Дамјановић извеле ерупције вулкана које можете погледати на фотографијама .

Слике погледајте у ГАЛЕРИЈИ