1.4.2019.

Шта ће се десити за десет трилиона година

U оквиру Географске секције,пет ученица 6/3 су припремиле презентацију на тему ШТА ЋЕ СЕ ДЕСИТИ ЗА ДЕСЕТ ТРИЛИОНА ГОДИНА. Презентација је приказана у десет одељења како млађим,тако и старијим разредима током протекле недеље. Поглед у будућност и научне претпоставке приказане кроз слајдове и причу ученица -презентера пробудиле су интересовање и бројна питања о планети и васиони, о животу након смрти, о положају континената и океана, о подизању нивоа мора и отапања ледника, постојању и нестајању појединих језера и градова, као и о савременој технологији која би продужила људски век.

Ученице су рад припремале неколико недеља уз помоћ наставнице Географије Марије Дуканић,цела презентација је протекла запажено и пробудила интересовање посебно код млађих одењеља .

Све о томе моѕете погледати у прилогу.

Поделите ову страну: