10.6.2019.

Међународни пројекат „Чаробна интеркултурална мрежа пријатељсва“, Modul 2

Ученици су кроз овај пројекат добили прилику да упознају децу широм света. Живимо у различитим државама , говоримо различите језике, наше земље имају различиту културу, историју, традицију, веру и језик. Живимо у различитим климатским условима, различито се облачимо. Али ипак имамо доста сличности.

Уовом пројекту ученици су научили 4. Циља од 17 развојних циљева УН-а: Квалитетно образовање односно његовог подциља.

Пројекат је трајао 7 седмица. Сваке седмице добијали смо задатке које смо са успехом савладали.(„Ми смо чувари језика начег народа“, „Исплетимо нашу мрежу пријатељства“, „Наслеђе наших предака“, „Понос наше историје“....). Уовом пројекту учествовали су ученици 6-2(Лена Јовановић, Лена Дојчиновић, Лена Лазаревић), ученици 5-1(Павле Ђоковић), 5-3(Михајло Требаљевац, Филип Манце), 6-1( Вања Радовић, Магдалена Жунић, Анастасија Миловановић).

Више фотографија можете погледајти у ГАЛЕРИЈИ.