28.6.2019.

„Шетајуће математичко знање“ - шетња

Производ пројекта Шетајуће математичко знање приказан је грађанима Београда у шетњи 27.5. 2019 Ученици свих школа које су део овог пројекта са својим наставницима менторима шетали су улуцама Београда ширећи математичка знања и позитивну енергију. Грађани су активно учествовали у активностима, а цео догађај је и медијски пропраћен директним укључењем у емисију „150 минута“ ТВ Прва.

Како је све изгледало на београдским улицама можете погледати у галерији фотографија јер слика говори више од речи.

Ученици наше школе су изразили велико задовољство што су имали прилику да буду део овог пројекта и искрено се надају наставку у следећој школској години.

Слике погледајте у ГАЛЕРИЈИ.