7.10.2018.

У Војном музеју

Ученици шестог разреда су у недељу 07.9.2018.г. искористили лепо време и посетили Војни музеј у оквиру Свакодневног живота у прошлости и Географске секције. Богата музејска поставка, која обухвата период од досељавања Словена на Балкан до ратног периода деведесетих година 20.века, привукла је пажњу ученика, који су допунили своје знање о националној историји и култури. Ученици су имали прилику да виде карте, макете средњовековних градова као и оригиналне предмете из прошлости: заставе, одликовања, оружје, војну одећу, фотографије, уметничка дела.

Дружење и учење у пратњи наставница Гордане Милодановић, Милене Милановић (одељењског старешине VI2) и Ане Ђорђевић (одељењског старешине VI4) верујемо да ће ученицима остати дуго у лепом сећању. Погледајте галерију фотографија насталих приликом ове посете.

Слике можете погледати ОВДЕ