27.9.2019.

У сусрет Европском дану језика..

И ове године смо традиционално обележили Европски дан језика пригодном приредбом, која је уствари угледни час предмета: француски језик, енглески језик, географија, музичко и информатика.

Сарадњом наставника и ученика не само старијих разреда него и млађих показали смо да је учење језика кроз песмице, рецитације, квизове, знаменитости држава, обележавање посебних датума...представља забаву, дружење и пре свега интересантну технику учења. Угледни час су припремили наставници: Данијела Веселиновић ( наставник енглеског језика), Милош Антић ( наставник енглеског језика),Данијела Спасојевић ( наставник француског језика), Мирјана Ристић ( наставник француског језика),Данијела Ћирковић (наставник географије), Милица Вељковић ( наставник музичке културе) и Јелена Роглић ( наставник информатике).

Слике погледајте у ГАЛЕРИЈИ