25.1.2020.

Projektna nastava "Geografska karta" i "Naselja", u odeljenju 6-2 i sestih razreda neparne smene

Projektna nastava za 6.razred je realizovana u prvom polugodištu.

Tema 6-2 odeljenja je bila Geografska karta , gde su učenici sami od starih novina i drvofiksa izrađivali reljefne geografske karte. Uz pomoć nastavnika geografije, Danijele Ćirković, uspeli su da ovaj projekat završe do Nove godine. Napravili smo izložbu radova u Holu škole koju možete pogledati i na fotografijama.

Tema projektne nastave šestaka iz neparne smene je Naselja. Pod nadzorom nastavnice geografije Tamare Grujić šestaci su izrađivali planove gradskih i seoskih naselja. Izložba radova je takođe u Holu škole zajedno sa radovima šestaka iz parne smene, odeljenja 6- 2.