14.9.2020.

ОБАВЕШТЕЊЕ - КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА

Кенгур без граница

Математичко такмичење Кенгур без граница, које због ванредног стања уведеног поводим пандемије изазване вирусом Covid-19 није одржано у марту 2020. године, биће одржано у четвртак 17. 9. 2020. са почетком у 10 часова. Учешће узимају сви ученици који су се пријавили за такмичење у претходној школској години, и радиће задатке који су за њих били предвиђени у марту. Ученици који учествују на такмичењу дужни су да буду у 9:30 у великом школском дворишту, где ће их због безбедносних разлога дежурни наставници преузети и повести у учионицу у којој ће радити задатке. Списак ученика по учионицама биће окачен на улазним вратима школе, како би били што ефикаснији при уласку. Нека 17. 9. буде математички празник каошто је било у претходним школским годинама када је организован Кенгур!