05.12.2023.

ПОСЕТА ШЕСТОЈ ГИМНАЗИЈИ

Представници Ученичког парламента наше школе, у среду 29.11.2023. посетили су Шесту београдску гимназију и учествовали у обележавању традиционалне манифестације "Соњини дани", посвећене Соњи Жарковић, некадашњем педагогу ове школе. Овогодишња тема била је "Сусретање 2023" у оквиру које су нам се представили запослени и ученици Шесте београдске гимназије, а имали смо прилику и да прошетамо кроз школу, видимо кабинете и упознамо се са начином одржавања наставе, као и великим бројем ваннаставних активности, пројектима у које је школа укључена и даљим плановима.

Присуствовали смо и концерту који су извели ученици школе "Вељко Рамадановић", плесна група и бенд Шесте београдске гимназије.

Захваљујемо се Ивани Маћешић, психологу школе, на дивном гостопримству, као и запосленима и ученицима који су своје утиске и искуства поделили са нашим будућим средњошколцима.