27.12.2023.

НОВОГОДИШЊИ БАЗАР 26.12.2023.

Ученички Парламент је са својим координаторима: наставницом географије Тамаром Грујичић и наставницом енглеског језика Јованом Стојиљковић Ивковић и ове године организовао Новогодишњи базар са мноштвом садржаја. Посетиоци базара могли су да купе послужење: кафу или чај и да одаберу омиљени колачић. Такође су могли да купе прегршт новогодишњих украса и честитки које су деца наше школе правила уз подршку наставнице ликовног Иване Ђурђевић.

Осим овог продајног дела, била је и креативна радионица прављења украса, којом је координирала наставница ликовног Ивана Ђурђевић. Радионици су сви могли да се прикључе, направе свој украс и понесу га кући. Садржај који је ове године све забавио, био је фотографисање са Деда Мразом. Током базара наступао је новогодишњи бенд у саставу: Часлав Лав Вацић (клавијатура), Наталија Требаљевац (вокал) и Катарина Марковић (вокал). Они су својим извођењем новогодишњих нумера допринели оживљавању празничне атмосфере.