НАСЛОВНА

О школи

Основна школа „Ћирило и Методије“ налази се на београдској општини Звездара и део је Учитељског насеља. Почетком тридесетих година прошлог века почела је изградња школе, а већ 1932. године су у наше клупе сели и први ђаци. Од тада па до данас нашу школу је успешно завршило много генерација, који су након завршетка поред знања понели са собом и мноштво лепих успомена и пријатељстава.

Спољашње вредновање - Оцена Квалитета

____________________________________

Општи квалитет рада Основне школе „Ћирило и Методије“ утврђен је проценом остварености свих прописаних стандарда квалитета рада установе, од стране Тима за спољашње вредновање Министарства просвете, и оцењен је оценом 4. што је највиша оцена у процесу евалуације. (Остварени су сви стандарди квалитета рада, од чега 66,67% је остварено у потпуности и 33,33% остварено је у већој мери).